logo vcr
logos

Instagramy spamy

Dominika Holubová | 28.12.2019
Instagramy spamy

Moje hlavní myšlenka cestování je, aby se utratilo co nejmíň peněz za cestu. Takže když jsem našla levné letenky do Berlína z Krakova, tak nás to pořád vycházelo líp, než kdybychom se sestřenkou jely několik hodin z Brna autobusem. Jízdenky na autobus do Krakowa koupené a kamarád nás už jenom vezl na zastávku. Byl podzim, v noci už venku začínalo přituhovat, takže se nám nechtělo čekat na zastávce a radši jsme počkali všichni v autě.

Kamaráda jsme ještě poprosily o hezkou fotku před autobusem, než odjedeme. Sice jsme věděly, že focení není jeho silná stránka, ale instagram si žádal fotku. Nakonec nám to zabralo spoustu a spoustu pokusů a spoustu a spoustu času, což jsme si ani jeden neuvědomovali. Až najednou ten autobus, před kterým jsme se fotily, začal pomalu odjíždět. Náš autobus.

Takže jsme kvůli fotce, kterou jsme ani nikde nemohly sdílet, nestihly autobus do Krakova, a celou cestu do Berlína nám to zkomplikovalo.

Nezbylo nic jiného, než si koupit jízdenky na další autobus, utratit spoustu dalších peněz, abychom se dostaly na letiště. A po pár hodinách už jsme si dávaly kávu v Berlíně.

sdílet PŘÍSPĚVEK NA PROFILU SOUTĚŽE

Tomáš Poláček
Dan Přibáň
Radek Jaroš
Lukáš Hejlík