logo vcr
logos

Láska hory přenáší

Kristýna B. | 8.1.2020
Láska hory přenáší

Jestli bude celý rok 2020 pokračovat tak, jak začal, tak vám povím – BUDE TO JÍZDA!… aneb když pár dní před Silvestrem nemáte absolutně ponětí, co vlastně podniknout, a ve finále strávíte konec roku na hřebenech pod stanem v Krkonoších s úžasným člověkem, kterého znáte sotva pár hodin, a na Nový rok se společně hecnete a po třech hodinách spánku vylezete na Sněžku❤️

Ale abych začala postupně. Jako (skoro) každý z nás, i já toužím po bílé zimě, toužím slyšet křupat sníh pod nohama a dýchat ten úžasně studený, čerstvý vzduch a mít po boku milovanou osobu. Nebylo tomu jinak ani letos, kdy jsem 29. 12. přemýšlela, co vlastně podniknout na Silvestra. Být sama doma? Jít dobrovolně do práce? Nebo někam vypadnout? Kam? S kým? Všechny kamarádky jsou zadané nebo mají děti… Nakonec jsem úplnou náhodou narazila na sociální síti na Cestovatelskou seznamku, kde jeden, podle fotky milý kluk, nabízel nevšední zážitek – Silvestr na hřebenech Krkonoš s přespáním ve stanu! V první chvíli mě napadlo – to je přesně to, co chci! Adrenalin, zážitek, třeba nová známost? A kde jinde začít Nový rok, než v mých milovaných Krkonoších? Jedu!

S Tomem jsme se spojili a domluvili podrobnosti. První setkání ve Strážném a s nimi spojené obavy – vůbec se neznáme, jaký bude, co když si nebudeme mít co říct, bude se mi líbit? Obavy ze mě spadly ani ne po prvním kilometru naší cesty.

Nevím, jak často se to stává vám, ale byla to láska na první pohled.. tak neskutečně jsme si padli do noty, že jsme prokecali celý den i noc, druhý den ráno jsme vyrazili po třech hodinách spánku na Sněžku.. každý den si píšeme, voláme a v březnu spolu letíme na týden do Španělska :-)

A věřím, že i když jsme zatím každý z jiného kouta republiky, tak spolu budeme cestovat a proplouvat životem nadále. Neboť jak se říká – láska hory přenáší!

sdílet

Tomáš Poláček
Dan Přibáň
Radek Jaroš
Lukáš Hejlík